Pomocna ciekawostka

0
1378

Jesteś już zmęczona poszukiwaniem idealnego mężczyzny? Trafiasz na samych mało interesujących, a kiedy już poznasz kogoś wartego uwagi nie okazuje Ci większego zainteresowania? Możesz oczywiście zastanowić się dlaczego tak jest i próbować zmienić coś w swoim wyglądzie lub zachowaniu. Prawdopodobne jest jednak, że rozwiązanie Twojego problemu leży znacznie bliżej.
Według wielu specjalistycznych badań oraz eksperymentów ludzie poszukując partnera do stworzenia związku w dużym stopniu kierują się zapachem. Zarówno mężczyźni jak i kobiety chętniej umawiają się z osobami, których zapach przypadł im do gustu. Czy więc rozwiązaniem Twoich problemów będzie zakup odpowiednich perfum?
Nie do końca. Nie sam zapach człowieka ma tutaj największe znaczenie a to co za sobą niesie. Według wielu naukowców kiedy poznajemy mężczyznę, dużą rolę w tym czy uzna nas on za atrakcyjne odgrywają wytwarzane przez nasze ciało feromony.
Wytwarzają je zarówno mężczyźni jak i kobiety chociaż według badań to panowie wyraźniej poddają się działaniu tych lotnych związków.
Ciekawostką wysnutą przez badaczy tego interesującego zagadnienia jest stwierdzenie, że zarówno włosy na głowie jak i włosy łonowe mają za zadanie rozprzestrzeniać nasze naturalne feromony. Jeśli pierwszy raz w ogóle spotykasz się z tym terminem zapewne zastanawiasz czy feromony działają i jak sprawić aby pomagały Ci w Twoim życiu uczuciowym.
Warto wiedzieć, że na rynku dostępne jest wiele różnych perfum wzbogacanych feromonami, które mają doprowadzić znajdujących się w koło Ciebie mężczyzn do szaleństwa. Jeżeli nie jesteś przekonana czy ten prosty trik zadziała dla Ciebie przed kolejną randką wybierz się do perfumerii i poproś o próbkę perfum z dodatkiem feromonów. Następnie spryskaj swoją szyję oraz nadgarstki. Są to punkty newralgiczne, z których doskonale będzie rozchodził się zapach. Jeżeli uzyskany efekt Ci się spodoba zaopatrz się w całą buteleczkę magicznego specyfiku i kontynuuj swoje badania aż spotkasz na swojej drodze wymarzonego mężczyznę.

http://www.przedsiebiorczapani.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here