Torebki Kazar – poznaj wiosenne trendy

0
93594

W nadchodzącym sezonie torebki Kazar zachwycają swoim idealnym dopasowaniem do obuwia. Zakup modelu, który ma ten sam wzór, co buty jeszcze nigdy nie był tak prosty. Poznaj torebki idealnie dopasowane nie tylko do klasycznych szpilek.

Monochromatyczny styl od Kazar

Najgorętszych hitem tego sezonu są buty i torebki dobrane idealnie w tym samym odcieniu. Jak osiągnąć tak doskonałe połączenie? Najłatwiej jest wybrać obydwa te elementy garderoby właśnie w Kazar, gdyż marka jest w tym sezonie ikoną monochromatycznego stylu. Decydując się na zakup butów u jednego producenta a torebki u drugiego sprawiamy, że dobranie takiego samego odcienia staje się prawie nie możliwe. W takim zestawieniu drugorzędną rolę spełnia to czy decydujemy się na wybór kopertówki, listonoszki czy shopperki w rozmiarze XL. Jakie jeszcze zalety niesie ze sobą wybór monochromatycznego stylu? Pozostawia on pełną swobodę w doborze wzorów odzieży. Wybierając jednolite torebki i buty sprawiamy, że stają się one nie tyle ozdobą wybranej stylizacji, co jej dyskretnym uzupełnieniem.

Eleganckie torebki w stylu Cobry

Zupełnie odmienny efekt uzyskamy wybierając model torebki w stylu Cobry. Popularny wężowy print dostępny jest w szerokiej gamie kolorystycznej. W najbardziej klasycznej wersji torebki dominują odcienie brązu i beżu. Fashionistki, które zawsze szukają inspiracji, aby być krok przed modą również się nie zawiodą. Kazar oferuje bowiem styl Cobry także w połączeniu z intensywną pomarańczą – dostępne na stronie firmowej jak również tutaj https://lamoda.pl/katalog/torby/torebki/kazar-m. Takie zestawienie występuje nie tylko w torebkach, ale również butach, jednak w pierwszym wypadku prezentuj on się zdecydowanie bardziej elegancko. Wyjątkowy print torebki zestawiony został z elegancką bielą, dzięki czemu zyskał szykowanego charakteru. W tym wypadku należy również pamiętać, że węży print jest niezwykle dominujący przez co staje się głównym zdobieniem wybranej przez nas stylizacji a nie jej uzupełnieniem.

Sztuka z połowy XX wieku zdobi torebki z białej skóry i szpilki na obcasie

W tym sezonie również sztuka znalazła swoje miejsce wśród najnowszych wiosennych trendów. Marka Kazar oferuje swoim klientkom torebki stylizowane na pop art. Modele zdobione w ten sposób stanowią doskonałe uzupełnienie miejskich stylizacji. Pop art wywodzi się z abstrakcji, więc w tym wypadku trudno jest doszukiwać się eleganckich czy klasycznych wzorów. Torebki w takim stylu prezentują zdecydowanie wolność, niezależność i pewność siebie. Będą doskonale się prezentowały zestawione z szortami czy dresowymi sukienkami, lecz w stylu casual czy biznesowym raczej nie znajdą swojego miejsca.

Torebki w stylu boho czy azteckim? – poznaj i zdecyduj sama

Torebki w stylu boho i azteckim to modele, które również oferuje Kazar. Jedynym ich mankamentem jest fakt, że kobieta zazwyczaj nie przywiązuje wagi do tego, do której kategorii je zaliczyć tylko czy dany wzór przypadł jej do gustu. Na szczęście Kazar oferuje również buty o tych samych wzorach, co torebki. W przeciwnym razie mogłoby dojść do sytuacji, w której styl boho zostałby zestawiony z azteckim.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here