Torba shopper bag – czy tylko na zakupy? Kiedy sprawdzi się torebka shopperka?

0
3299

Torba shopper bag swą nazwę zawdzięcza zakupom, więc kojarzy nam się właśnie z nimi. Jednak wbrew pozorom nie jest to tylko i wyłącznie sposób na przyniesienie łowów z marketów i galerii handlowych. Kiedy jeszcze sprawdzi się shopperka?

Torba shopper bag

Torebki typu „shopper”są duże, pojemne, lekkie i funkcjonalne. Powinny mieć wytrzymałe uchwyty, które można trzymać w ręce i nosić na przedramieniu lub ramieniu, a także pasek (często odpinany), pozwalający przewiesić je przez ramię. Dla wielu osób torba shopper bag powinna przypominać zwykłą, tkaninową eko. Takie są prostokątne i o minimalistycznym designie. Jednak nie jest to regułą. Jak przekonać się można zaglądając na serwisy typu domodi.pl/torby-i-plecaki/torebki-damskie/torby-na-zakupy-shopper-bag, które gromadzą w jednym miejscu ofertę różnych marek, torba shopper bag występuje w wielu kształtach.

Torba shopper bag na zakupy

Zaznaczyliśmy na wstępie, że shopper bag są idealne do noszenia na zakupy. Takie ich przeznaczenie. Wybierając model, który ma sprostać zadaniu, warto poszukać takiej torebki, która ma dość duże wymiary, mieści minimum format A4, a przy tym ma też szerokie dno. Torebka może być zapinana na suwak, guzik, zatrzask, wiązana, choć zdarzają się i bez zamknięcia. Do niektórych dodawana jest mała torebeczka, którą się wpina wewnątrz i która ma zapięcie, by móc w niej bezpiecznie przechowywać portfel, telefon i inne osobiste, cenne przedmioty podczas zakupów. Najważniejsze, jeśli chcemy nosić w shopper bag zakupy, by sama torebka była lekka. W tym celu lepiej unikać skórzanych z metalowymi wykończeniami i zamkami. Lepsze będą tekstylne, czy nawet – z materiałów sztucznych, jak modne transparentne duże torby. Wytrzymałe muszą być uchwyty i dno. To na nich spoczywa obowiązek dźwigania całych zakupów.

Shopper bag do pracy

Duże, proste i pojemne torebki są doskonałe do noszenia na co dzień do pracy. Pomieszczą wszystko, co niezbędne podczas co najmniej 8-godzinnego pobytu poza domem: drugie śniadanie, kosmetyczkę z akcesoriami do makijażu, parasolkę i wiele innych rzeczy. Stawiając na skórzaną shopperkę można ją nosić nawet do bardziej formalnego stroju. Taka torebka pomieści nawet laptop i zasilacz, czy duży notatnik. Jest wytrzymała, uniwersalna, niezobowiązująca.

Shopperka na plażę

Oczywiście nie tylko zakupami i pracą człowiek żyje. Shopperka sprawdza się również podczas wakacyjnych wojaży. Pomieścimy w niej najpotrzebniejsze rzeczy podczas podróży samochodem, samolotem. Jest doskonała nie tylko podczas krajoznawczych spacerów, ale również nadaje się jako torba na plażę. Pomieści ręcznik, matę, krem do opalania, napój, książkę, czy przekąski. Pozostawiając otwartą górę ma się jeszcze więcej możliwości. Można próbować transportować w shopper bag również składany parasol przeciwsłoneczny, a co!

Shopper bag – torba idealna dla mam

Panie, które mają dzieci wiedzą, jak wiele rzeczy muszą mieć przy sobie, gdy przekraczają próg domu z pociechą. Początkowo jest to pieluszka na zmianę, chusteczki nawilżane, kosmetyki, butelka, czasami jakiś śliniak, zabawka. Z czasem pojawiają się też ubrania na zmianę, zabawki (często kilka) i wiele, wiele innych mniej lub bardziej przydatnych akcesoriów. Oczywiście można kupić specjalną torbę dla mam, ale z reguły jej cena jest dość wysoka. Właśnie dlatego doskonałą alternatywą jest shopperka. Tę pojemną, lekką i funkcjonalną torbę doceni każda matka.

Torebka shopper bag mimo swojej nazwy, ma wiele zastosowań. Sprawdzi się nie tylko na zakupach, ale też w pracy, podczas wakacyjnych podróży, spędzania czasu wolnego. To również doskonała alternatywa dla specjalnych torebek dla mam.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here