Slim–sticks – opinie i właściwości wspomagające odchudzanie

0
2003

Środki na odchudzanie mogą mieć różną formę stosowania. Najbardziej powszechnie suplementy sprzedawane są w formie tabletek i kapsułek do przyjmowania doustnie. Natomiast Slim Sticks to coś zupełnie innego. Producent nadał im formę plastrów odchudzających. Czy działają i w jaki sposób substancje wspomagające odchudzanie mają za ich pośrednictwem dostać się do organizmu użytkownika?

Plastry odchudzające – Slim Sticks

Slim Sticks to czterowarstwowe plastry wspomagające odchudzanie, polecane wszystkim osobom, które chciałyby pozbyć się nadmiaru kilogramów. Same nie są w stanie odchudzać, ale w połączeniu ze zdrową dietą i aktywnością fizyczną, zwiększą tempo metabolizmu, zmniejszając przy tym wchłanianie tłuszczów. Producent plastrów na odchudzanie zapewnia, że jest to w pełni innowacyjny produkt.

Jak działają plastry Slim Sticks?

Slim Sticks mają cztery warstwy, z których każda odpowiada za inną fazę przenikania substancji aktywnych do organizmu człowieka. Stopniowo uwalniają one aktywne cząsteczki.
Faza 1 – uwalniane są w pierwszej kolejności cząsteczki kwasu hydroksycytrynowego, zawartego w Garcinia Cambogia, które motywują organizm do szybszego spalania nagromadzonej pod skórą tkanki tłuszczowej oraz glukozy.
Faza 2 – dostarczane są organizmowi składniki spowalniające przyswajanie cukru i wpływające na zahamowanie apetytu, dzięki czemu jemy mniej.
Faza 3 – uwalniane będą specjalne antyoksydanty, odpowiedzialne za walkę z wolnymi rodnikami i jednoczesne oczyszczanie krwi z toksyn.
Faza 4 – ostatni etap, podczas którego przyspieszany jest nawet trzykrotnie metabolizm, czyli tempo przemiany materii.

plastry odchudzające Slim Sticks- czy skuteczne

Plastry wspomagające odchudzanie Slim Sticks naklejane są na skórę i od tego momentu zaczynają wnikać w nią substancje odpowiedzialne za przyspieszanie procesu odchudzania oraz blokowania odkładania się tkanki tłuszczowej. Plastry na odchudzanie mają redukować apetyt, wspomagać redukcję poziomu tzw. złego cholesterolu, oczyszczać organizm ze szkodliwych produktów przemiany materii, a nawet wygładzać i ujędrniać skórę.

Działanie plastrów odchudzających

Działanie plastrów na odchudzanie jest wbrew pozorom proste, gdyż dostarczają one poprzez skórę odpowiednich składników odpowiedzialnych za przyspieszenie procesu odchudzania oraz blokowanie odkładania się tkanki tłuszczowej. Dodatkowo plastry wspomagają redukcję ‘złego’ cholesterolu, oczyszczają organizm z toksyn, redukują apetyt oraz pomagają wygładzić i ujędrnić skórę. Szczegółowa instrukcja stosowania plastrów dostępna jest na etykiecie produktu.

Slim Sticks – cena oraz gdzie kupić plastry odchudzające?

Plastry Slim Sticks można kupić wyłącznie na stronie oficjalnego dystrybutora. Aktualna cena plastrów odchudzających wynosi 147 zł. Pod nazwą Slim Sticks może się również kryć proszek musujący na odchudzanie dostępny w USA oraz Niemczech.

Slim Sticks – opinie

Opinie o plastrach odchudzających Slim Sticks są różne. Część osób zarzuca produktowi działanie na zasadzie efektu placebo. Należy jednak pamiętać, że produkty na odchudzanie nie pomogą, jeśli nie zmienisz nawyków żywieniowych i nie zredukujesz ilości spożywanego cukru. Pamiętaj, że ważna jest także aktywność fizyczna!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here