Przeszczepy włosów są skuteczne, ale nie idealne

0
812

Twoje włosy nie wyglądają jak dawniej? Zastanawiasz się, jak ponownie zagęścić fryzurę? Pomoże Ci w tym transplantacja włosów Warszawa daje możliwość odzyskania co najmniej części dawnego wyglądu. Dlatego dowiedz się, jakie wady i zalety ma wszczepianie włosów.

Przeszczepy włosów Warszawa pozwoli Ci odzyskać dawny wygląd?

Przeszczep włosów to doskonały sposób na zagęszczenie fryzury w sposób trwały. Oznacza to, że rezultaty zabiegu pozostaną widoczne do końca życia. Należy jednak pamiętać, że jest to zabieg chirurgiczny, który w większości przypadków nie może dać magicznych rezultatów.

Jeżeli zmagasz się z dużymi obszarami bez owłosienia, to transplantacja z pewnością poprawi Twój wygląd. Nie pozwoli Ci jednak uzyskać młodzieńczej, gęstej czupryny. Skąd biorą problemy ograniczające wszczepianie włosów Warszawa to najlepsze miejsce na zabieg?

Przeszczepy włosów mają ograniczenia

Włosy, które są wszczepianie w rzadsze obszary, są pobierane z głowy pacjenta. Nakład to istotne ograniczenie w ilości korzeni, które pozwala przeszczepić Transplantacja włosów Warszawa oczywiście daje dostęp do nowoczesnych rozwiązań, ale tego problemu nie można pominąć. Nie jest to jednak jedyne ograniczenie, z którym musi się zmagać zarówno pacjent, jak i chirurg.

Należy pamiętać, że korzenie włosów nie mogą być umieszczane zbyt blisko siebie oraz zbyt blisko już istniejących włosów. Powoduje to ograniczenie fizycznego obszaru na głowie, który nadaje się pod przeszczepy włosów Warszawa, i pracujący tu chirurdzy, wykorzystają każdy wolny milimetr. Nie mogą jednak umieścić za dużej ilości włosów.

Co więcej, to wciąż nie wszystkie ograniczenia, z którymi zmaga się chirurg. Każdy wszczepiany włos wymaga minimalnego nacięcia na głowie, czego efektem są mikroskopijne rany. Trzeba jednak pamiętać, że ilość przeszczepianych korzeni liczy się tysiącach. Taka ilość nawet miko nacięć stawiałby pod znakiem zapytania bezpieczeństwo zabiegu, jakim jest wszczepianie włosów Warszawa, z tego powodu najczęściej rozkładają zabieg na 3 do 4 sesji.

Pamiętaj. Mimo swoich ograniczeń transplantacja to jeden z najskuteczniejszych i najtrwalszych sposobów na poprawę wyglądu. Chociaż efekt raczej nie będzie idealny, to bez wątpienia poprawi Twoją prezencję i wpłynie pozytywnie na pewność siebie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here