Najgorsze kontra najlepsze prezenty dla ukochanej osoby. Co kupować, by nie żałować? Poznaj nasze sprawdzone pomysły

0
1383

Kupienie prezentu ukochanej osoby wcale nie jest takie łatwe, wszak można popełnić błąd, który będzie rzutował na dalszą relację. Oczywiście jeżeli jest się już długi czas w związku, to najwyżej partnerka się obrazi i będą Was czekać ciche dni. Z kolei, gdy to stosunkowo nowy związek, to lepiej nie wpadać na głupie pomysły, gdyż mogą one skutkować zakończeniem relacji, a tego przecież chce się uniknąć. Zatem dzisiaj przedstawimy Wam najlepsze kontra najgorsze prezenty na walentynki. Już teraz zdradzimy Wam, że ramki na zdjęcia są wyjątkowo dobrym pomysłem.

Kartki walentynkowe – i tak i nie

Niektórzy nie wyobrażają sobie walentynek bez kupowania romantycznych kartek. Ale i przy tym bardzo łatwo można popełnić błąd. Otóż romantyczne kartki z wyznaniem miłości czy słodkimi obrazkami są świetnym wyborem. Z kolei kartki z nutą seksizmu, bądź też przedstawiające kopulację już takie nie są. O ile żona dostając taką kartkę tylko solidnie się zdenerwuje, tak dziewczyna można uznać cię za dziwnego i zwyczajnie z Tobą zerwać. Zatem nie polecamy Ci takiego rozwiązania. Absolutnie nie należy w tym temacie słuchać kolegów, którzy mogą posłużyć niezbyt dobrą radą. Chyba, że chcesz zakończyć relację z partnerką i sabotujesz związek, bo kto świadomy uczuć drugiej osoby kupuje takie kartki walentynkowe?

Kwiaty to dobry wybór, chyba że…

Bądźmy szczerzy, większość kobiet kocha kwiaty, ale partnerzy niespecjalnie pamiętają, że warto je kupować także bez okazji. Jednak czasem i przy wyborze kwiatów mogą popełnić błąd. Otóż z okazji walentynek warto kupić piękny bukiet róż, ale w kwiaciarni, a nie w supermarkecie – tak drodzy panowie wiemy, kiedy kupujecie kwiaty w markecie i bardzo tego nie lubimy. Ponadto przestrzegamy was, że dawanie kaktusów czy paprotek z okazji walentynek nie przystoi, chyba, że z tymi roślinami w ręku chcecie zakończyć randkę. Podobnie rzecz ma się z zakupem sztucznych kwiatów. My nie lubimy plastikowych kwiatów i absolutnie nie przekonuje nas argument, że „starczą na długo”, bo to nie o to chodzi.

Seksowna bielizna – kiedy można ją kupić, a kiedy nie wypada?

Romantyzm według mężczyzn wygląda zdecydowanie inaczej niż według kobiet – przynajmniej zazwyczaj. Jeżeli już macie ochotę na zakup partnerce seksownej bielizny, to wybierzcie taką ze smakiem i w dobrym guście. Ponadto tutaj pojawia się problem, kiedy wypada kupić kobiecie bieliznę, a kiedy nie. Otóż nie ma jednoznacznej zasady. Jeżeli jesteście ze sobą blisko i planujecie wspólne życie, to może być naprawdę ciekawy prezent, ale jeżeli dopiero zaczynacie się spotykać – to jednak może być bardzo negatywnie odebrane. Ponadto wszelkiego rodzaju fartuszki przedstawiające sylwetkę kobiecą się nie sprawdzają i takich prezentów też należy unikać.

Ramki na zdjęcia – praktycznie i romantycznie

Jest taki prezent, który nie będzie kosztowny dla Waszego portfela, ale będzie także w bardzo dobrym guście. Mowa tutaj o ramkach na zdjęcia. Możecie w nich umieścić wasze wspólne fotografie. Gwarantujemy, że osoba obdarowana się ucieszy. Wyjątkową ramkę na zdjęcia znajdziesz w sklepzramami. Wszystkie modele wyróżniają się świetną estetyką, a jednocześnie są w bardzo korzystnej cenie.

Słodycze to dobry pomysł pod warunkiem, że…

Dobrym wyborem jest także zakup czekoladek czy innych słodkości, ale trzeba pamiętać, że należy kupić słodkości, które lubi Twoja ukochana, a nie Ty. Niestety zdarza się, że partnerzy zapominają, że partnerka nie lubi czekoladek z alkoholem i zakupią największe pudełko. A potem są zdziwieni, że nastały ciche dni. Dlatego tak ważne jest słuchanie swojej drugiej połówki, aby uniknąć takich błędów. Polecamy Wam zakup czekoladek ręcznie robionych, które mogą być umieszczone w spersonalizowanym pudełku. Taki gest ma duże znaczenie.

Cóż, niestety prawda jest taka, że wielu mężczyzn popełnia gafy przy zakupie prezentów. Trzeba pamiętać, że kobiety zwracają uwagę na drobne p[omyłki, które mogą urosnąć do dużej rangi, dlatego nigdy nie zostawiajcie zakupu prezentów na ostatnią chwilę. Ponadto prezent nie musi być kosztowny, ważne aby był przemyślany, bądź przynajmniej abyście unikali rażących błędów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here