Mobliny salon fryzjerski – dobry krok w przyszłość?

0
955

W czasach opanowanych przez wszelkie możliwe formy mobilności wkraczające do naszego świata rozwinęło się wiele firm, które zmieniają swoje oferty usług. Idealnym tego przykładem jest jakże zawsze stacjonarny salon fryzjerski. Dzisiejsza walka o klienta, dbanie o jego wygodę i bezwzględne zadowolenie doprowadziła do tego, że powstaje fryzjer mobilny. Dojazd i usługa w domu klienta jest coraz bardziej oczekiwana przez rzesze klientów, którzy nie mają czasu albo ochoty wychodzić z domu.

Kiedyś salon fryzjerski był nie tylko miejscem tworzenia zjawiskowych fryzur i przygotowania na bal sylwestrowy czy inne imprezy czy zabawy. Było to miejsce, gdzie najczęściej kobiety spędzały sporo czasu w damskim towarzystwie. Mogły poplotkować, zwyczajnie porozmawiać o babskich sprawach. Tworzyło to dodatkowo aurę zaufania i mile spędzony czas owocował lepszym humorem. Fryzjer mobilny, dojeżdżający do naszego mieszkania jest już tylko zwyczajna usługą polegającą na stworzeniu fryzury. Nie ma już w sobie tej wspomnianej aury zaufania, a spędzony w ten sposób czas jest wyłącznie oczekiwaniem na efekt końcowy.

Brak komunikacji na linii salon fryzjerski – klient powoduje, ze zawód ten powoli traci swoją duszę, a sam fryzjer staje się zwyczajny rzemieślnikiem. Fryzjer mobilny usprawnia oczywiście pracę i efekt jest osiągany w naszym mieszkaniu, co przyspiesza cały proces, ale czy jest to, to samo co w salonie?

http://www.vivetargi.pl/

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułNasze dziecko
Następny artykułZdalny wgląd

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here