Kenzo tworzy jedne z najbardziej popularnych zapachów na świecie

0
1157

Kiedy mówimy o nowoczesnych klasykach i ikonach perfumerii, często odwołujemy się do tych samych zapachów.

Są to z pewnością zapachy kultowe, takie jak Angel, CK One czy Coco Mademoiselle i wiele innych niezwykle popularnych od wielu lat zapachów perfum. Jednym z takich zapachów popularnym na całym świecie od 20 lat są perfumy Flower by Kenzo.

Kwiatowy zapach inny od wszystkich perfum to Flower by Kenzo

Flower by Kenzo to zapach wprowadzony na rynek w 2000 roku jako nowy rozkwit kobiecości na nowe tysiąclecie. Perfumy zostały zaprojektowane z myślą o perfekcji, Flower reprezentuje abstrakcyjny kwiat, który nie istnieje w prawdziwym życiu. Ten fantazyjny kwiat jest reprezentowany przez mak, który ozdabia flakon na różnych etapach kwitnienia, w zależności od pojemności butelki. Flower by Kenzo może nie jest najbardziej oryginalnym czy zaskakującym zapachem, ale z pewnością jest jednym z najładniejszych kwiatowych zapachów dla kobiet.Nie pachnąc jak konkretny kwiat, a nawet bukiet nut kwiatowych, perfumy Flower by Kenzo tworzą obraz wyimaginowanego kwiatu, używając pojedynczych nut, które często znajdują się w kompozycjach zapachów kwiatowych. Najbardziej widocznym z tych niuansów jest pudrowe ciepło, które reprezentuje efektowne kwiatowe nuty, które dominowały w krajobrazie nowoczesnej perfumerii od ponad wieku. Jest to połączone z przypominającą migdały nutą heliotropu, która składa hołd szerokiej gamie kwiatów, które wszyscy znamy i kochamy. Wanilia i piżmo dodają delikatności i słodyczy, zamieniając Flower by Kenzo w starannie poskładane kwiaty, które nie przypominają żadnego w naturze.

Perfumy flower by kenzo mają naprawdę kojący zapach, który nie jest przesadnie intensywny czy ciężki. To rodzaj zapachu, który skłania do myślenia o wtuleniu się w najdelikatniejszy kaszmir w odcieniu bieli. To perfumeria abstrakcyjna w najlepszym wydaniu, gdzie obraz tworzy coś fantastycznego, czyli kwiat, który przybierze inną formę dla każdej osoby, która go nosi, i taki, który rozkwitnie na skórze pięknych kobiet przez kolejne lata popularności tych perfum.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here