Części do przyczep kempingowych

0
2687

Właściciele przyczep kempingowych specjalnych akcesoriów i części zazwyczaj poszukują w sklepach i platformach internetowych, takich jak Allegro. Części używane i o wiele tańsze znajdziemy na serwisach takich jak olx.pl czy sprzedajemy.pl. Wiele osób, które posiadają przyczepy woli jednak korzystać ze sklepów, które posiadają tylko i wyłącznie akcesoria i części dla przyczep kempingowych.

Północ Polski

Koło Lęborka, w  miejscowości Mosty przy ulicy Długiej 28c funkcjonuje sklep Kampi. Firma prowadzi sprzedaż samochodów i przyczep kempingowych oraz części do nich. W głównej mierze znajdziemy tam akcesoria dla przyczep takich jak HOBBY. FENDT oraz kamperów. Jednym z najczęściej poszukiwanych elementów przez klientów jest noga podporowa, która bardzo często ulega awariom, zwłaszcza w przyczepach, gdzie nie jest wmontowana na stałe.

Skąd zdobyć części do przyczep kempingowych

W ofercie sklepu Kampi znajdziemy również meble kempingowe, akcesoria gospodarcze oraz wiele innych produktów. Według opinii klientów firma jest doceniona za szeroką ofertę oraz szybki czas realizacji zleceń. Ponadto firma świadczy usługi z zakresu serwisu przyczep kempingowych, kamperów oraz domków holenderskich. Jeden jej serwis znajduje się przy siedzibie firmy koło Lęborka, a druga na Śląsku w Chełmie Śląskim przy ulicy Młyńskiej.

Firmy w Bieruniu

Części przyczep kempingowych oraz poszycia zewnętrzne oferuje Centrum Campingowe Bieruń. Firma posiada możliwość zamawiania przez internet z płatnością PayPal. Ponadto szeroki asortyment obejmuje akcesoria do okien i drzwi, gniazdka i wtyczki, kratki wentylacyjne, listwy aluminiowe, oświetlenie i inne. W tej samej miejscowości, przy ulicy Warszawskiej 50, znajduje się również Klaja-Bracia Świat Caravaningu. Poza sprzedażą części takich jak kratki wentylacyjne, drzwi, okna, klamki, blokady, bagażniki czy markizy do przyczep kempingowych, firma oferuje również serwis przyczep oraz sprzedaż nowych przyczep i kamperów. Jeszcze jedna firma w Bieruniu ma siedzibę przy ulicy Żywicznej 4 i posiada własny sklep internetowy, za pośrednictwem którego prowadzi sprzedaż wysyłkową.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here