Jak dopasować fotelik do dziecka?

0
1689

Foteliki samochodowe to częsty problem u młodych rodziców. Jaki wybrać dla malucha, który ma parę miesięcy? oczywiście jest to proste, wchodzimy na stronę https://askot.pl/kategoria-produktu/foteliki/ i dopasujemy wagę naszego dziecka do odpowiedniej kategorii. Wszystko jest dokładniej wytłumaczone i przejrzyste na stronie. Jednymi z najlepszych firm, które produkują foteliki samochodowe jest recaro. W Polsce jest ona najczęściej wybierana, mają oni wygodne i estetyczne produkty.

Regulowane oparcia i co najważniejsze są bezpieczne dla dzieci, gdyż mają funkcję Hero. Obsługiwane przyciski jedną ręką oraz obracanie o 360 stopni, jest to mowa o foteliku samochodowym. Cena jednak jest dosyć zaskakująca i nieodpowiednia dla wszystkich rodziców. Wtedy schodzimy na też dosyć wysoką półkę, ale przede wszystkim tańszą czyli markę Romer. Można kupić u nich w miarę porządny fotelik samochodowy dla dziecka, ale z mniejszymi funkcjami. Na tej stronie znajdą się też foteliki dla starszych dzieci. Są to foteliki, które mogą funkcjonować przez wiele lat. W taki fotelik bardziej się opłaca zainwestować więcej pieniędzy, a jest dla dzieci od 5 roku życia nawet do 13. Chyba, że jest takie duże, że już nie musi w ogóle. Ale takie foteliki kupujemy z oparciem jaki kto chce i z jakiej firmy. Oparcie jest dla tych mniejszych dzieci, a jak nasz dzieciak już z niego wyrośnie odczepiamy oparcie i mamy samą podstawkę. wszystkie te i wiele innych firmowych fotelików dla dużych i małych znajdziemy na tej samej stronie. Nie ma obawy, że nasz fotelik nie będzie pasował, zamawiamy przez internet i wszystko jest tam o nim opisane. Dostajemy do domu, a jak i tak jest coś źle. Można go odesłać i albo wybrać inny, albo dostajemy zwrot pieniędzy.

https://askot.pl/produkt/cybex-aton-5-fotelik-samochodowy-grupa-0-0-13kg/

Przede wszystkim każdy rodzic bez wyjątku musi pamiętać o bezpieczeństwie swojego dziecka i jak najszybciej zadbać żeby miało kupiony fotelik. Nie ryzykujmy życia dziecka bo w każdym momencie może się coś zdarzyć.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here