Hybrydy krok po kroku

0
1205

Tradycyjne lakiery poszły w odstawkę już dawno. Teraz króluje hybryda. Oferuje ją już każdy szanujący się salon kosmetyczny.

Co to hybryda?
To nic innego jak rodzaj super trwałego lakieru do paznokci, których wyglądem możemy się cieszyć nawet trzy tygodnie! Niesamowite, prawda?Dzięki hybrydzie nasze paznokcie mogą wyglądać perfekcyjnie, bez smug, odprysków, być ciągle błyszczące.

Zatem jak się robi hybrydy?
Najważniejszym krokiem jest zaopatrzenie się w dobrej jakości lampę UV. Bez tego ani rusz! Utwardza ona lakier, więc właśnie dlatego możemy się cieszyć długotrwałością wykonanych paznokci. A więc zaczynamy!
* Przejdźmy do wypolerowania naszych paznokci i odsunięcia skórek za pomocą pilnika i patyczka drewnianego.
* Następnie wypiłuj paznokieć w odpowiadający i kształt.
* Zmatuj płytkę blokiem polerskim.
* Przetrzyj płytkę środkiem z alkoholem.
* Nałóż cienką warstwę lakieru bazowego i utwardź w lampie.
* Wybierz swój kolor i połóż go na płytkę paznokcia. Utwardź. Przemyj środkiem odtłuszczającym.
* Nałóż cienką warstwę lakieru, który utrwali efekt i sprawi, że wykonane paznokcie będą lśniące.
( czas utwardzania zależy od rodzaju lakieru, o tym dowiesz się z ulotki swojego zestawu do paznokci)

Wcale nie trudno, prawda? Zastanawiając się, jak się robi hybrydy. pewnie nie myślałaś, że to takie banalne. Wystarczy zakupić zestaw początkowy, który możemy upolować w promocji nawet za jedyne 200 zł! To super cena, patrząc na to, że możemy zmieniać kolory co półtora tygodnia. Kiedy nabierzemy wprawy, a nasze paznokcie będą wyglądać coraz piękniej, będziemy mogły wykonywać je naszym najbliższym. Mama, przyjaciółka, a nawet sąsiadka z pewnością ucieszą się z pięknych paznokci.
Teraz, kiedy już wiesz jak się robi hybrydy, zastanów się, czy nie jest to idealne zajęcie dla Ciebie? Może masz wiele wolnego czasu, lub po prostu szukasz nowego hobby? Nauka i ciężka praca to podstawa. Szkol się już od dziś, a kto wie, czy za niedługo nie będziesz lokalną mistrzynią zdobienia paznokci?

http://www.wizjatv.pl/

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułJak rysować rośliny?
Następny artykułJajka

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here