Farbowanie włosów dla blondynek

0
1031

Nie tylko od czasów Marilyn Monroe blond jest jednym z najpopularniejszych kolorów włosów wybieranych przez kobiety. To prawdopodobnie również najmocniej oddziałująca barwa włosów na mężczyzn oraz przemawiający do nich trend. O włosach koloru blond mówi się zawsze bardzo ogólnie, jednak dopiero kiedy przychodzi chwila, w której trzeba podjąć decyzję związaną z wyborem odpowiedniego odcienia okazuje się, że możliwości jest naprawdę sporo, czasem aż ciężko się na jakieś zdecydować.
Farbowanie włosów dla blondynek nie jest proste, chociaż pomocna może okazać się paleta z kolorami. Wybór odcienia powinien być przemyślany i to dokładnie – ważne są nie tylko nasze osobiste przekonania i upodobania (nasze czy partnera), ale również kolor skóry, odcień, nasze skłonności do rumienienia się, piegi czy inne elementy. Im żywszy odcień, tym więcej niedoskonałości naszej cery będzie dokładnie uwidocznione.
Sam kolor blond posiada również swoje zimne i ciepłe odcienie, aspekty, za pomocą których lepiej możemy dopasować farbę właśnie do swoich własnych potrzeb. Jeśli jesteś posiadaczką raczej delikatnej urody, jesteś filigranowa, masz bardzo delikatne, dziewczęce rysy twarzy, powinnaś zainwestować właśnie w jasne odcienie blond, które podkreślą twoją delikatność i kobiecość. Tradycyjnie posiadane w takiej konfiguracji włosy w kolorze „szarej myszki” nie dodają uroku ani za grosz.
Mimo iż utarło się przekonanie, że jedynie kobietom o bardzo jasnej karnacji pasuje kolor blond, nie jest to prawdą. Również ciemna oprawa oczu, a także ciemne tęczówki będą świetnie komponować się w zestawieniu z odpowiednio dobranym blondem. Jeśli zawsze chcesz wyglądać dobrze w takim kolorze, również mając delikatną urodę musisz mieć mocniej podkreślone oczy – to zdecydowanie warunek konieczny takich stylizacji. Ciepła, złocista opalenizna to kolejny powód, dla którego warto zainwestować w ciepłe odcienie blondu na włosach. Dzięki temu całość wygląda bardzo przyjemnie dla oka.

http://www.latawcedmuchawce.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here