Jakie są rodzaje zabiegów medycyny estetycznej?

0
1313

Klinika medycyny estetycznej Katowice w swojej ofercie posiada możliwość wykonywania bardzo zróżnicowanych zabiegów. Mają one wpływ na poprawę wyglądu danej osoby, dlatego dla wielu osób będą bardzo korzystne. Warto się nad nimi zastanowić oraz dowiedzieć nieco więcej na ten temat.

Liposukcja

Gabinet medycyny estetycznej Katowice w swojej ofercie posiada takie zabiegi, jak między innymi liposukcja. Jest to bardzo popularny rodzaj zabiegu, który jest dość chętnie wykonywany przez osoby w różnym wieku. Liposukcja to zabieg, dzięki któremu możliwe jest odsysanie nadmiernej tkanki tłuszczowej z różnych partii ciała. Dzięki temu jest ona w odpowiedni sposób zredukowana, co ma bardzo duże znaczenie w przypadku zmagania się z nadmierną ilością kilogramów. Medycyna estetyczna katowice posiada w swojej ofercie przede wszystkim zabiegi odsysania tłuszczu z brzucha, ponieważ są one najczęściej wybierane przez klientów. Efekty liposukcji są bardzo korzystne i naturalne.

Radiofrekwencja mikroigłowa

Kolejnym zabiegiem, który może być wykonywany w takim miejscu, jak gabinet medycyny estetycznej Katowice, z całą pewnością jest radiofrekwencja mikroigłowa. Zabieg ten w dużej mierze polega na wykorzystaniu fal radiowych oraz stymulowaniu skóry energią, która z nich pochodzi. Możliwe jest to dzięki wykonywaniu mikronakłuć. Zabieg tego rodzaju jest wskazany w dość wielu przypadkach. Dzięki niemu możliwa jest poprawa napięcia skóry, a także likwidowanie niekorzystnych defektów skórnych, takich jak blizny, rozstępy, czy też cellulit. Medycyna estetyczna Katowice realizuje zabiegi, które mają bardzo korzystny wpływ na wygląd wielu osób. Dlatego są one tak chętnie wybierane.

Mezoterapia igłowa

Klinika medycyny estetycznej Katowice posiada w swojej ofercie również taki zabieg, jak mezoterapia igłowa. Podczas niego w skórę są wstrzykiwane substancje, które mają bardzo korzystny wpływ na dany fragment ciała. Wstrzykiwane substancje mogą być bardzo zróżnicowane i od wyboru konkretnego produktu zależne będą efekty tego rodzaju zabiegu. Wśród nich można na przykład wymienić kwas hialuronowy, który posiada właściwości nawilżające oraz wygładzające. Sprawia także, że skóra staje się bardziej elastyczna i jędrna, co sprawdzi się w szczególności w przypadku kobiet w różnym wieku i o różnych preferencjach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here