Nietrzymanie moczu – pewność siebie każdego dnia

0
Nietrzymanie moczu

Problem nietrzymania moczu wymaga poszukiwania rozwiązań, które zminimalizują jego skutki, ułatwiając codzienne funkcjonowanie. Utrata kontroli nad pęcherzem jest równoznaczna z koniecznością zapewnienia ochrony przed przeciekaniem, a tym samym przed znalezieniem się w kłopotliwej sytuacji podczas podejmowanych aktywności. Gdzie jej szukać?

Jak wygląda praca wojskowego?

0
wojsko

Myślisz o pracy w służbie mundurowej? Do wyboru masz kilka możliwości. Zaczynając od pracy strażnika, policjanta, strażnika miejskiego, służb granicznych, sił zbrojnych, inspektora transportu drogowego czy też służby więziennej. Dzisiaj skupimy się jednak na pracy wojskowego. Jak wygląda praca w takim zawodzie? Jakie są podstawowe uprawnienia i obowiązki służbowe żołnierzy zawodowych? Przekonajmy się!

Przeczytaj też: https://www.zawody.pl/praca-wojskowego/ 

Praca wojskowego – jak wygląda?

Wojsko kojarzy się wielu osobom albo z dawnymi czasami, kiedy to każdy mężczyzna musiał poświęcić swoje życie i udać się na wojnę o wolność, albo z komisją wojskową, na którą trzeba się obowiązkowo stawić. Dzisiaj może być to kojarzone też z serialami czy filmami. Żołnierz czy też wojskowy jest to osoba, która pełni służbę w siłach zbrojnych kraju. 

W ten sposób jest on zobowiązany do obrony granic lub może być skierowany poza granicę własnego kraju i walkę. Takie sytuacje są jednak nieczęste i dzieje się tak tylko i wyłącznie, w przypadku kiedy jakiś kraj jest agresorem lub ze względu na umowy międzynarodowe. W okresie pokoju, gdy nie mają miejsca żadne konflikty zbrojny, żołnierze pomagają cywilom w czasie klęsk żywiołowych oraz katastrof.

Uprawnienia i obowiązki służbowe żołnierzy zawodowych

W tym celu, czyli do opisania obowiązków i uprawnień wynikających z pełnienia służby jako żołnierz posłużyliśmy się art. 50a i art. 51 z ustawy z dnia 11 września 2003 r. o służbie wojskowej żołnierzy zawodowych. Według niej:

Art. 43.

  1. Żołnierz zawodowy ma szczególny obowiązek obrony Rzeczypospolitej Polskiej i poświęcenia się służbie Narodowi i Ojczyźnie. Powinien być wzorem patriotyzmu i honoru, pełnić służbę lojalnie i sumiennie, być sprawiedliwym i dbałym dowódcą, opiekunem i wychowawcą, zdyscyplinowanym podwładnym, szczerym i dobrym kolegą.
  1. Żołnierze zawodowi są obowiązani wykonywać rozkazy przełożonych i są odpowiedzialni za realizację powierzonych im zadań; jednakże nie wolno im wykonywać rozkazów, jeżeli łączyłoby się to z popełnieniem przestępstwa. Odpowiedzialność osobista podwładnych nie zwalnia przełożonych od ich własnej odpowiedzialności.

Art. 50a. [Obowiązek utrzymywania sprawności fizycznej]

  1. Żołnierz zawodowy jest obowiązany utrzymywać sprawność fizyczną zapewniającą wykonywanie przez niego zadań służbowych przez uczestnictwo w zorganizowanych zajęciach z wychowania fizycznego.

Art. 51. [Tajemnica wojskowa]

  1. Żołnierze zawodowi są obowiązani zachować w tajemnicy wszystkie informacje niejawne, z którymi zapoznali się podczas lub w związku z pełnieniem czynnej służby wojskowej, w tym również informacje stanowiące tajemnicę innego państwa chronioną na zasadzie wzajemności na podstawie zawartych umów międzynarodowych.

Zobacz też: http://www.provimi.pl/kostiumolog-ile-zarabia/

Pożyczki pozabankowe

0
Pożyczki

Pożyczki pozabankowe to pożyczki, które udzielane są przez parabanki, firmy pożyczkowe oraz prywatnych inwestorów.

Nie radzisz sobie z alkoholem? Zapisz się na terapię!

0
alkohol

Alkoholizm to poważny problem społeczny. Można śmiało powiedzieć, że jest on chorobą cywilizacyjną tak samo jak otyłość, nadciśnienie i cukrzyca. O problemie tym nie mówi się głośno. Dlatego wiele osób nie zdaje sobie sprawy ze skali problemu. Tymczasem alkoholizm prowadzi do wielu poważnych problemów.

Jaki zlewozmywak wybrać do kuchni?

0
zlewozmywak
fot. pexels.com

Kuchnia to miejsce, w którym wykonujemy wiele czynności, w trakcie których brudzimy naczynia. Naczynia należy regularnie myć, aby uniknąć zabrudzeń, które są trudne do usunięcia. W tym celu przyda nam się odpowiedni zlewozmywak. Jak wybrać dobry model do swojej kuchni?

Zobacz też: https://zakupowyporadnik.pl/zlewozmywak-kuchenny-jak-wybrac-najlepszy/

Wygodne zmywanie

Wybierając zlewozmywak pamiętajmy o ergonomii. Zmywanie to uciążliwa czynność, a więc najlepiej zrobić wszystko by było dla nas jak najwygodniejsze. Nie ma nic bardziej frustrującego niż patelnia, która nie mieści się w naszym zlewie i nie mamy jej jak umyć.

Podstawowym kryterium wyboru zlewu jest to, iż należy dobrać zlewozmywak oraz wysokość, na której go umieścimy, gdyż nasze plecy najbardziej cierpią przy czynności zmywania naczyń. Chcąc zapewnić sobie komfort, koniecznie dopasujmy wysokość blatu kuchennego, w którym montujemy zlew. Głębokość komory również jest istotna. Ważna jest również odległość kranu oraz jego zasięg, aby strumień wody był w twoim zasięgu.

Zlewu najlepiej nie montować na ścieżce lodówka, blat i kuchenka. Również nie powinno się go instalować bezpośrednio obok płyty indukcyjnej. Dodatkowo zachowaj dystans od sąsiedztwa lodówki lub ściany, gdyż będzie ci niewygodnie.

Jaki zlew wybrać?

Wybierając zlew zastanów się czy chcesz model jednokomorowy czy dwukomorowy. Dla osób, które nie posiadają zmywarki znacznie wygodniejsze jest wybranie zlewu dwukomorowego. Taki zlew, który dodatkowo jest głęboki z pewnością ułatwi nam codzienne zmywanie naczyń.

Warto również zastanowić się nad tym, czy chcemy model nakładany czy wbudowany. Oba te modele mają swoje zalety zarówno wizualne jak i funkcjonalne. Jednakże to od ciebie i twoich potrzeb zależy, który z nich sprawdzi się najlepiej.

Przemyśl również dobrze materiał, z którego jest wykonany zlew. Może to być stal szlachetna, ceramika lub syntetyczny granit. Każdy materiał ma swoje plusy i minusy. Jakikolwiek wybierzesz, pamiętaj, że należy o niego odpowiednio dbać, z odpowiednimi środkami do czyszczenia.

Przeczytaj też:  http://www.provimi.pl/lodowka-z-kostkarka-jaki-model-wybrac/

Wszechstronna taśma do pakowania z nadrukiem

0
Wszechstronna taśma do pakowania z nadrukiem

Macie zamiar kupić tego typu konkretne produkty? Warto zatem bez wątpienia zdecydować się na profesjonalne firmy… Takie, które doskonale wiedzą, jak po kroku powinna być wykonana taśma do pakowania z nadrukiem.

Co trzeba wiedzieć odnośnie tych podmiotów? Dlaczego są tak chętnie wybierane właśnie w ramach dzisiejszych czasów? Profesjonalna taśma do pakowania z nadrukiem Was interesuje? Wiecie, że urządzenia tego typu są tak naprawdę niezwykle przydatne? W takim razie trzeba istotnie zdecydować się na profesjonalne firmy. Najlepiej takie, które posiadają sporo doświadczenia. Tego typu informacje można natomiast szybko i bezproblemowo sprawdzić. Najbardziej bezpiecznie będzie wtedy, kiedy zdecydujecie się na podmioty mające minimum kilka lub nawet kilkanaście lat doświadczenia w ramach tej branży. Dużo cennych informacji na ten temat można znaleźć czytając artykuł ze strony internetowej https://tasma-z-nadrukiem24.pl/tasma-do-pakowania-z-nadrukiem,d,19. Dobra firma to jednak nie tylko doświadczenie. To również naprawdę bardzo wykwalifikowany personel. Nie może zatem dziwić, że tego typu podmioty mają pozytywne recenzje za wykonywane działania. Na przykład jest produkowana taśma do pakowania z nadrukiem w sposób całkowicie profesjonalny oraz zgodne z najwyższymi standardami itp.

Co dodatkowo charakteryzuje specjalistów zajmujących się właśnie tym konkretnym tematem? Okazuje się, że to również korzystanie z nowoczesnych komponentów. Dzięki temu można liczyć na bardzo wysoką jakość. Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że to bardzo dobra informacja tak naprawdę dla wszystkich zainteresowanych Klientów indywidualnych, biznesowych lub instytucjonalnych. To oznacza, że taśma do pakowania z nadrukiem będzie bardzo dobrą inwestycją. Tego typu elementy odpowiednio się prezentują pod kątem wizualnym. Mogą one służyć na przykład w celach reklamowych. Ponadto są niezwykle solidne oraz bardzo wytrzymałe. Czym jeszcze charakteryzują się dobre firmy, które działają prężnie w tym temacie? To naprawdę bardzo krótki czas realizacji konkretnego zadania. Tak naprawdę nawet spore zamówienia są produkowane w okresie do 14 dni roboczych. Warto zwrócić uwagę również na bardzo atrakcyjne warunki finansowe. To jednak nie wszystko. Interesuje Was projekt konkretnego zamówienia? Można go otrzymać całkowicie za darmo. Tak samo, jak dostawę konkretnego zamówienia.

Trzeba zauważyć, że są na rynku firmy, które zajmują się nawet stosunkowo małymi zamówieniami. Jakimi jednak dokładnie? Interesuje Was właśnie ta konkretna sprawa? Minimalna liczba zamówienia rozpoczyna się już od 72 sztuk. Jest to stosunkowo niewiele. Dobra firma dba jednak o Klientów, którzy mają w tym temacie tak naprawdę rozmaite potrzeby. Dodatkowo wszystko jest realizowane zgodnie z najwyższymi standardami. Nie trzeba zatem obawiać się, że jakość wykonania konkretnego zadania nie będzie zadowalająca. Końcowe efekty będą dla Was naprawdę satysfakcjonujące na wielu płaszczyznach. Trzeba zauważyć, że dobrej jakości taśma do pakowania z nadrukiem to nie jedyny asortyment wyprodukowany przez fachowców. Specjaliści mają naprawdę urozmaicone usługi. Można się z nimi natomiast bezproblemowo zapoznać. Wystarczy bowiem tak naprawdę tylko wejść na stronę internetową konkretnego podmiotu… Wtedy dokładnie dowiecie się, co jest po prostu produkowane przez specjalistów w ramach tej właśnie konkretnej branży. Trzeba zatem wziąć pod uwagę aspekt, że warto stawiać na takie placówki.

Masz synów w różnym wieku? Wybierz dla nich nowe ubrania w jednym miejscu!

0
nowe ubrania

Kupowanie ubrań dla dzieci często nastręcza wielu problemów, jeśli są one w różnym wieku. Wymaga pójścia do przynajmniej kilku sklepów, obejrzenia wielu modeli i wybrania rzeczy, które podobają się nie tylko rodzicom, ale i ich pociechom. Jest to szczególnie istotne, jeśli synowie to już nie niemowlaki, a chłopcy, którzy mają swój gust i preferencje. Czy daje się ubrać ich wszystkich w jednym sklepie? Tak, to możliwe!

Ubrania dla starszych chłopców

Starsi chłopcy, którzy wchodzą już w wiek nastoletni, mają swój własny gust i zdanie na temat tego, w co chcieliby się ubierać. Wielu z nich lubi za sprawą swojego stylu pokazać, co ich interesuje i jacy są, dlatego każdy rodzic powinien swoje zakupy konsultować z nimi. Chłopcy na pewno chętnie podpowiedzą, co jest w ich guście, a czego woleliby na siebie nie zakładać.

Wielu z nich lubi naśladować niemal dorosłych braci, starszych kolegów czy ojców. Jednym z wymarzonych strojów może być dla nich wówczas koszula w modną kratę, która posiada wiele zastosowań. Może zostać założona do casualowego stroju, ale także na bardziej eleganckie spotkanie. Można nosić ją z długim rękawem albo z modnie podwiniętym, kiedy jest nieco cieplej.

Świetnym modelem, który przypadnie do gustu wielu chłopcom, będzie koszula w niebiesko-czarną kratę. Jest funkcjonalna, a jej kolorystyka sprawia, że będzie idealnie prezentowała się w połączeniu z dżinsami.

Ubrania dla maluchów

Jeśli posiadasz synów w różnym wieku, na pewno wiele przyjemności sprawia ci kupowanie ubranek dla najmłodszych. Mają swój niepowtarzalny styl i urok, a co więcej, często towarzyszą im bajkowe motywy. Poszukiwanie tego, na którym znajduje się ulubiony bohater bajki czy komiksu, może być czasami prawdziwym wyzwaniem, ale radość synka będzie nie do przecenienia, kiedy już zobaczy taką koszulkę czy bluzę.

Ubrania dla chłopców mogą posiadać jednak także inne, często bardzo uniwersalne motywy. Wówczas można kierować się ulubionym kolorem dziecka albo własnym, dokonując wyboru. Jeśli na przykład maluch lubuje się w zieleniach, warto sięgnąć po kolorową, wesołą koszulkę, na której znalazły się duże liście w kilku odcieniach zieleni. Z kolei dla miłośników nocnego nieba przeznaczona będzie bluza Galactic ze sklepu tuszyte.pl, pełna gwiazd na tle z ciemnego materiału, przypominającego nocne niebo.

Mali chłopcy, podobnie jak małe dziewczynki, lubią także ciekawe, nietypowe ubrania, które pozwalają im na drobną zmianę ról. Świetnym przykładem są bluzy z kapturami, na których naszyto zabawne uszy. Dzięki nim mały chłopiec będzie mógł stać się na kilka chwil na przykład misiem. Warto także skorzystać z możliwości zakupienia całego kompletu dresowego w tym samym stylu, na przykład takiego, jak Panda ze sklepu tuszyte.pl. Spodoba się każdemu wesołemu chłopcu, który lubi żywe kolory!

Szkolenia z pierwszej pomocy – ratownictwo medyczne

0
ratownik medyczny

Udzielając pierwszej pomocy nie tylko pomagamy w pracy ratownikom medycznym, ale również możemy uratować komuś życie. Są to takie zagadnienia, wobec których prawo stanowi wymaganie względem przedsiębiorców. Według niego wszyscy muszą mieć na swoich stanowiskach pracy dostęp do apteczki. Pierwsza pomoc jest bowiem najważniejszą przed przyjazdem ratowników medycznych czynnością. Od niej będzie zależało dalsze potoczenie akcji ratunkowej. Udzielając pierwszej pomocy, pomagasz osobie znajdującej się w zagrożeniu życia, ale również ratownikom medycznym. Dzięki dobrze przeprowadzonej pierwszej pomocy zwiększają szanse na przeżycie osoby uczestniczącej w wypadku.

Przeczytaj też: https://www.zlecenia.pl/blog/ratownictwo-medyczne-szkolenia-z-pierwszej-pomocy/

Kto może udzielać szkoleń z zakresu pierwszej pomocy?

Do tego przeznaczone są zazwyczaj specjalistyczne firmy. Na rynku jest ich dosyć dużo, w związku z czym kontrolują one między sobą ceny oraz jakość swoich usług. W dużych miastach nie powinno być żadnego problemu ze znalezieniem firmy chętnej do przeprowadzenia szkolenia z zakresu pierwszej pomocy. Przy pierwszym wyborze warto jest mieć na uwadze czy taka jakość usługi jest odpowiednio wysoka. Nie każdy bowiem korzysta z manekinów oraz specjalistycznego sprzętu. Warto jest analizować program odbywanych szkoleń. Oszczędzanie na bezpieczeństwie może okazać się w przyszłości okropnym posunięciem przez pracodawcę. Jest to wydatek, na który nie należy oszczędzać pieniędzy. Nie znamy dnia, ani godziny, w którym będziemy musieli udzielić pierwszej pomocy i warto, aby wykonać ją dobrze, ponieważ zaważają przy tym losy czyjegoś życia.

Pierwsza pomoc i ratownik medyczny

Firmy zatrudniające fachowców teoretycznych z zakresu psychologii społecznej oraz medycyny katastrof. W szczególności możemy spotkać się z doświadczonymi ratownikami medycznymi, którzy w swoim życiu przeprowadzili wiele akcji ratunkowych. Ich wiedza jest bardzo cenna, ponieważ nie pochodzi z podręczników, a z ich codziennych doświadczeń. Doświadczeń przeprowadzonych na polu walki o życie. Pewnym minusem może być informacja, że kursy pierwszej pomocy prowadzone są również dla ratowników i pracowników medycznych. Tak zwany KPP, czyli kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy jest to szerszy oraz kompleksowy pakiet wiedzy, a także umiejętności z zakresu ratownictwa medycznego .Taki kurs ukończony jest egzaminem oraz otrzymaniem tytułu ratownika.

Jaki jest koszt takiego kursu?

Oczywiście na to pytanie odpowiedź nie jest jednoznaczna. Na cenę wpływ mają czynniki takie jak zakres oraz czas trwania kursu. Podstawowe szkolenie, które przeprowadzone jest w firmie jest to wydatek wynoszący około 70 zł za każdą osobę przechodzącą taki kurs. Szerszy oraz bardziej kompleksowy zakres jest to kwota bliższa 150 zł, ale zdarzają się również szkolenia znacznie droższe, które mogą wynieść nawet 600 zł za osobę.

Zobacz też: http://www.provimi.pl/kto-moze-zostac-projektantem-odziezy/

Czy klawiatury dla graczy się opłacają?

0
klawiatury dla graczy

W ciągu ostatnich kilku lat nastąpiła prawdziwa eksplozja sprzętu „dla graczy”. Można spotkać już nie tylko gamingowe klawiatury czy myszki, ale także słuchawki, fotele, a nawet biurka.  W tym artykule skupimy się na klawiaturach, czyli czymś, bez czego nie poradzi sobie nie tylko żaden gracz, ale także żaden użytkownik komputera. Czy klawiatury dla graczy się opłacają, czy też nie warto w nie inwestować?

Czym charakteryzują się klawiatury dla graczy?

Zanim przejdziemy do odpowiedzi na tytułowe pytanie, warto pochylić się nad tym, czym właściwie klawiatury gamingowe różnią się od normalnych klawiatur, na przykład takich do użytku biurowego. Wbrew pozorom różnic jest całkiem sporo.

Najbardziej oczywistą z nich jest jakość wykonania: tania klawiatura „gamingowa” za kilkadziesiąt złotych z pewnością nie zachwyci, ale już porządny, droższy sprzęt od respektowanej firmy powinien zadowolić nawet wybrednych. Ważna jest także mnogość dodatkowych funkcji, takich jak anty-ghosting, przyciski multimedialne, rolki do zmiany głośności, porty USB czy wejścia mini jack.

Wyróżnia się dwa główne typy klawiatur: klawiatury mechaniczne i membranowe. Te pierwsze są z reguły droższe, z kolei „membranówki” cechują się często niską ceną i kiepską jakością wykonania (chociaż można spotkać również droższe, lepszej jakości klawiatury tego typu).

Klawiatury mechaniczne są bardziej lubiane przez większość graczy, ponieważ wydają charakterystyczny dźwięk i w zależności od wybranych przełączników, pozwalają dostosować siłę, z jaką trzeba nacisnąć przycisk, aby go aktywować, do swoich preferencji.

Czy warto inwestować w klawiatury gamingowe?

W zależności od gier, które nas interesują, najważniejszymi czynnikami, od których zależeć może nasz sukces, będą przykładowo refleks, myślenie logiczne czy dobrze przygotowana taktyka. Nie da się jednak ukryć, że sprzęt, jakiego używamy, w tym przede wszystkim myszka i klawiatura, mogą mieć wpływ na nasze wyniki – zwłaszcza, jeśli gramy w gry sieciowe, a tym bardziej w przypadku, kiedy jesteśmy obecnymi bądź aspirującymi e-sportowcami.

Kiepskiej jakości klawiatura może być niewygodna w użytkowaniu, zbyt głośna i wymagać zbyt dużej lub zbyt małej jak na nasze gusta siły do aktywacji przycisków. „Niedzielnym graczom” z pewnością nie zrobi to ogromnej różnicy, ale dla tych, którzy w grach spędzają wiele godzin dziennie, korzystanie z dobrej klawiatury gamingowej a z taniej klawiatury biurowej to niebo a ziemia.

Listę godnych uwagi klawiatur gamingowych można znaleźć tutaj: https://techpolska.pl/klawiatury-dla-graczy-najlepsza-klawiatura-gamingowa/. Trzeba pamiętać, że sam fakt, że coś określane jest jako „sprzęt dla graczy” nie świadczy automatycznie o jego wysokiej jakości. Nawet drogi, a więc na pierwszy rzut oka dobry sprzęt, może być niewarty swojej ceny. Dlatego też dobrym pomysłem jest sprawdzenie opinii ekspertów o interesującym nas produkcie, a w miarę możliwości także osobiste jego przetestowanie, aby sprawdzić, czy wygodnie się nam z niego korzysta.

Co jeść w biurze?

0
Co jeść w biurze

Pracując w biurze, niewiele się ruszamy, za to potrzebujemy dobrej koncentracji i skupienia do wykonywania powierzonych obowiązków. Aby uniknąć otyłości i spadku energii warto dostarczać organizmowi odpowiednio zbilansowane pożywienie. Co zatem jeść w biurze? W poniższym artykule podpowiadamy, co warto wprowadzić do codziennego jadłospisu.

Wspomóż pracę Twojego mózgu

Praca umysłowa wymaga skupienia i koncentracji, dlatego zadbaj o jedzenie, które wspomoże prace Twojego mózgu. W biurze powinniśmy jadać regularnie, by uniknąć spadku energii i koncentracji. Należy skupić się na dostarczeniu organizmowi posiłków co 3-4 godziny, dzięki temu podkręcisz metabolizm i unikniesz zbędnych kilogramów. Potrawy powinny być lekkie, a by nie spowodować uczucia ciężkości i senności. Na początek warto zjeść pełnowartościowe śniadanie składające się z węglowodanów złożonych, które będą uwalniać energię wolniej niż cukry proste. Są to produkty zbożowe jak ciemny chleb ziarnisty, płatki owsiane, otręby. Dobrym wyjściem jest kanapka z ciemnego pieczywa, do tego białko jak chuda wędlina z kurczaka lub indyka, ryby bądź nabiał w postaci serka lub twarogu. Możesz także wybrać odżywczą jajecznicę, czy omlet, które nasycą Twój organizm. Jeśli preferujesz lekkie posiłki, dobrym wyborem będzie owsianka lub jogurt z owocami. Jeśli przeraża Cię wizja przygotowania posiłków do biura, wybierz catering dietetyczny, który zapewni Ci w ciągu dnia kilka posiłków. Jak to działa? Otrzymana dieta pudełkowa dostarczy Ci wysokiej jakości posiłki z pełnowartościowych produktów. Nie musisz się martwić o codzienne gotowanie.

Zdrowe przekąski

W pracy biurowej chętnie sięgamy po niezdrowe przekąski jak batony, ciastka, czy pączki. Stanowią one jednak puste kalorie, które nie dają nic poza chwilowym uczuciem naładowania energii. Cukry proste powodują otyłość, a w skrajnych przypadkach mogą doprowadzić do cukrzycy. Zdecydowanie lepiej wybrać zdrowe przekąski jak sycące pełnoziarniste wrapy, w które można zawinąć kurczaka, rybę, ser i warzywa. Dobrym rozwiązaniem są orzechy, suszone owoce, a także pokrojone w plasterki warzywa jak marchew, rzodkiewka, ogórek, czy kalarepa. Ze świeżych owoców możesz wybrać jabłko, czy banana, który jest źródłem cennego potasu i magnezu, działającego przeciw stresowi. Dla ułatwienia wybór lunch do biura sprawi, że z łatwością będziesz pamiętać o zjedzeniu kolejnego posiłku. Catering dietetyczny Gliwice jest tak skomponowany, że z przyjemnością zjada się kolejny posiłek. Przygotowane dania są kolorowe, smaczne i dobrze doprawione. Utrzymanie zdrowej diety w biurze będzie z pewnością przyjemniejsze. Zyska na tym zarówno nasz mózg, jak i sylwetka. Pamiętajmy także o regularnym nawadnianiu organizmu, dzięki temu będziemy mieć jasny umysł i energię do działania.

Praca w biurze może być przyjemna i bardzo kreatywna. Wystarczy dobrze skomponowana dieta, by czuć się lekko i pełnym energii. Pomocne w osiągnięciu celu będą wartościowe produkty pełne witamin i minerałów, które nie tylko są zdrowe, ale i dobrze smakują.

ZOBACZ TEŻ